EWS-svářecí technika prodej a servisKontakt
Elektro Weld Servis s.r.o.
Vodnická 437/48
149 00 Praha 4-Újezd u Průhonic
Tel/Fax: +420 274 815 758
Tel: +420 604 747 393
GSM: +420 603 298 414
E-mail: info@ews.cz
E-mail: servis@ews.cz
  PRODEJ/SERVIS   604 747 393


Svařovací zdroje ETP - seznámení

http://www.svarecitechnika.cz/

Řada svářecích poloautomatů vyvinutá hlavně pro malé zámečnické, údržbářské a auto-klempířské provozy najde vhodné uplatnění zejména díky svým parametrům i ve větších provozech. Celá tato řada má výborné svářecí vlastnosti v ochranné atmosféře Ar+CO2, ale i v atmosféře CO2. Stroje jsou určené hlavně na sváření tenkých a středně silných materiálů.

Všechny poloautomaty mají namontovaný spolehlivý celokovový podavač svářecího drátu se spolehlivým elektronickým řízením posuvu. Jednoduché nastavování svářecích parametrů (přepínačem napětí a potenciometrem posuvu drátu) ještě ulehčují orientační tabulky umístněné na každém stroji. Poloautomaty naší produkce jsou všechny vybaveny konektorem na ohřev plynu (při použití ochranné atmosféry CO2). Nezanedbatelným faktem je, že všechna vinutí strojů jsou z mědi a všechny silové části strojů jsou chráněné tepelnou ochranou proti přetížení. Přetížení poloautomatu je signalizováno na předním panelu kontrolkou.

Přenosný MiniComp 154 a jeho modifikace AutoComp 154 jsou poloautomaty určené Hlavně tam, kde je problém použití třífázového napájení ze sítě (napájení 230 V). U těchto dvou jmenovaných typů je možné použít cívky se svářecím drátem o hmotnosti 5 kg.

Poloautomaty AutoComp 178 , AutoComp 198 a Compact 208 jsou svářecí stroje specielně vyvinuté pro Auto-klempířské dílny. To však nevylučuje použití těchto strojů i v jiných provozech vzhledem ke svým svým vysokým trvalým svářecím proudům. Obsluha bude příjemně překvapena měkkým a klidným svářecím procesem při sváření v CO2 a hlavně při směsích plynů Ar+CO2 nebo Ar+CO2+O2. Pro ulehčení obsluhy jsou (při použití jednotlivých ochranných plynů) označené odbočky tlumivky. Elektronické řízení umožňuje u těchto typů i periodické a bodové sváření. U těchto strojů je možné použít již cívku s drátem o hmotnosti 15 kg. AutoComp 198 na rozdíl od předchozích typů má možnost volby typu hořáku s připojením přes EURO koncovku.

Celá řada kromě přenosného MiniComp 154 má plošinku pro uložení láhve s ochranným plynem. Samozřejmostí je, že všechny typy splňují požadavky evropských norem z hlediska bezpečnosti a na všechny stroje se vztahuje dvouletá záruka.
 

Zpt do rubriky: ETP


© Copyright ELEKTRO WELD SERVIS s.r.o.
Webdesign, SEO, redakční systém Lira IS