EWS-svářecí technika prodej a servisKontakt
Elektro Weld Servis s.r.o.
Vodnická 437/48
149 00 Praha 4-Újezd u Průhonic
Tel/Fax: +420 274 815 758
Tel: +420 604 747 393
GSM: +420 603 298 414
E-mail: info@ews.cz
E-mail: servis@ews.cz
  PRODEJ/SERVIS   604 747 393


Digitální Can Bus

Digitální ovladače Selco Can-bus jsou moderní ovládací prvky nabízející nadstandardní možnosti nastavení a regulace parametrů (reálný měřený proud a napětí, digitální LCD displeje, přenesení možnosti nastavení čelního panelu na ovladač, plug and play). Určeny pro nové řady zdrojů Selco.

RC 100 - dálkový ovladač s nastavením proudu otočným Enkoderem a digitálním displejem (3 číselný) pro zobrazení nastavované hodnoty proudu a reálného měřeného proudu nebo napětí dle volby. Při použití se zdrojem MIG vybaveným komunikací Can bus například řada Genesis ..PSR přináší možnost nastavení proudu a napětí resp.výkonu a napěťové korekce. Obsahuje 6m propojovací kabel se speciálním konektorem se zajištěním. Konstrukce - plastová krabička s krytím IP54. Displej je postranními výstupky kryt proti poškrábání a poškození pádem. Zadní strana je vybavena sponou s magnetem k zavěšení.

 

RC120 - Nožní pedálový ovladač pro zdroje TIG. Po stisku pedálu plní funkci startovacího spínače oblouku. Pro rozsahy je programovatelný ze zdroje.

 

RC180 - Nový typ ručního dálkového ovladače s ovládacím kolečkem. Tělo je vybaveno závěsem. Propojovací kabel délka 5m.  

 

RC200 - dálkový ovladač s víceúčelovým LCD displejem a s křížovým ovldačem. Nastavení hodnot tlačítky typu Up-down. LCD zobrazení se přizpůsobí řídícímu panelu zdroje. Možnost nastavení jasu displeje. 6m propojovací kabel.

 

RC300 - dálkový ovladač RC300 je univerzální a plně vybavený ovládací panel . U některých zdrojů nahrazuje přímo čelní řídící panel zdroje .Obsahuje paměťové úložné pozice. Pracuje jak se zdroji MIG , TIG i s robotickými zdroji.

Zpt do rubriky: Dálkové ovladače


© Copyright ELEKTRO WELD SERVIS s.r.o.
Webdesign, SEO, redakční systém Lira IS